Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Ostatnio przeglądane
Zestaw obrotowy z kołem aluminiowo -...
Koło obrotowe z hamulcem fi 80 mm...
ZAC200/2
Nowy produkt
Zestaw obrotowy z kołem aluminiowo - poliuretanowym o średnicy 200 mm. Obciążenie 600 kg. Bieżnia wykonana z miękkiego poliuretanu.
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
Kupując teraz ten produkt otrzymasz 191 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 191 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 3,82 zł.
| Średnica koła | 200 mm |
| Szerokość bieżnika | 50 mm |
| Szerokość piasty | 60 mm |
| Całkowita wysokość | 245 mm |
| Wielkość płytki mocującej | 135 mm x 110 mm |
| Rozstaw otworów mocujących | 105 mm x 80 mm |
| Wielkość otworów mocujących | 11 mm |
| Obciążenie zestawu | 600 kg |
Koło przemysłowe w obudowie skrętnej z miękką bieżnią poliuretanową.
Cechy koła:
Cechy widelca:
Maksymalne obciążenie zestawu to 600 kg.

54,75 zł

78,47 zł

129,64 zł

156,21 zł

256,95 zł

49,96 zł

55,63 zł

74,17 zł

125,67 zł

157,22 zł

231,98 zł

52,16 zł

52,16 zł

56,57 zł 57,07 zł

61,57 zł

73,68 zł

98,40 zł

144,27 zł

172,94 zł

169,99 zł

188,31 zł

220,29 zł

308,72 zł

85,49 zł

131,50 zł

169,74 zł

61,62 zł

74,43 zł

102,72 zł

159,90 zł
Zestaw obrotowy mocowany na płytkę z kołem...
98,40 zł
Zestaw obrotowy mocowany na płytkę z kołem...
113,16 zł
Zestaw stały z kołem aluminiowo-poliuretanowym,...
87,06 zł
Zestaw obrotowy z hamulcem z kołem aluminiowo -...
223,25 zł