Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Ostatnio przeglądane
Koło z pełną oponką gumową i felgą...
Zestaw obrotowy z hamulcem z kołem...
KM125
Nowy produkt
Koło z pełną oponką gumową i felgą metalową z łożyskiem wałeczkowym.
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
Kupując teraz ten produkt otrzymasz 14 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 14 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,28 zł.
| Zastosowanie | Wózki transportowe i magazynowe |
| Rodzaj koła | Koło metalowo - gumowe |
| Średnica koła | 125 mm |
| Szerokość bieżnika | 25 mm |
| Szerokość piasty | 50 mm |
| Otwór wewnętrzny | 15 mm |
| Obciążenie koła | 100 kg |
| Typ łożyska | Wałeczkowe |
Koło przemysłowe z pełną oponką gumową i felgą metalową wyposażone w łożysko wałeczkowe.
Gumowa oponka bardzo skutecznie redukuje hałas oraz zapewnia ochronę podłoża.
Parametry produktu:
Zastosowanie produktu:

7,38 zł

10,65 zł

13,16 zł

19,88 zł

22,31 zł

47,36 zł

30,93 zł
Wózek magazynowy platformowy ze składaną rączką...
153,75 zł
Koło o średnicy 160 mm z pełną oponką gumową i...
19,88 zł
Koło do taczki pełne o średnicy 260 mm.
51,78 zł
Rolki do wózków paletowych wykonane z pełnej...
35,02 zł
Zestaw obrotowy mocowany na płytkę z kołem...
73,50 zł
Koło aluminiowo-poliuretanowe fi 100 mm....
38,87 zł
Rolka najazdowa fi 32 mm
5,14 zł
Zestaw obrotowy mocowany na płytkę z kołem...
9,84 zł
Koło z pełną oponką gumową w kolorze szarym i...
30,96 zł
Koło wykonane z piasty aluminiowe i bieżni...
80,93 zł