Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Ostatnio przeglądane
Koło metalowo-gumowe fi 100 mm z...
MH100WT
Nowy produkt
Koło metalowo-gumowe fi 100 mm z hamulcem i widelcem obrotowym – trwałe i ciche koło z blokadą do zastosowań magazynowych, przemysłowych i transportowych.
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
Kupując teraz ten produkt otrzymasz 24 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 24 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,48 zł.
| Zastosowanie | Wózki transportowe i magazynowe |
| Rodzaj koła | Koło metalowo - gumowe |
| Średnica koła | 100 mm |
| Szerokość bieżnika | 30 mm |
| Całkowita wysokość | 128 mm |
| Wielkość płytki mocującej | 105 mm x 80 mm |
| Rozstaw otworów mocujących | 80 mm x 60 mm |
| Obciążenie zestawu | 100 kg |
| Typ łożyska | Wałeczkowe |
Koło metalowo-gumowe o średnicy 100 mm w widelcu obrotowym z hamulcem to idealne rozwiązanie dla aplikacji, które wymagają zarówno mobilności, jak i możliwości unieruchomienia urządzenia. Dzięki solidnemu rdzeniowi metalowemu i elastycznej gumowej bieżni zapewnia ono płynny ruch, redukcję hałasu oraz stabilność podczas postoju. Hamulec blokujący koło i obrót zwiększa bezpieczeństwo użytkowania w środowiskach przemysłowych i magazynowych.
Parametry produktu:
Średnica koła: 100 mm
Szerokość bieżnika: 30 mm
Materiał bieżnika: guma
Rdzeń koła: metalowy
Typ łożyska: wałeczkowe
Typ mocowania: widelec obrotowy z hamulcem (płytka montażowa)
Płytka montażowa: 105 × 80 mm
Rozstaw otworów montażowych: 80 × 60 mm
Całkowita wysokość: 128 mm
Maksymalne obciążenie: 100 kg
Zastosowanie:
Wózki transportowe z funkcją blokady pozycji
Mobilne regały i stanowiska robocze
Sprzęt techniczny wymagający stabilności podczas pracy
Zastosowania przemysłowe i magazynowe
Współczynnik bezpieczeństwa 1:3. Przy obliczaniu maksymalnego obciążenia dla wózków czterokołowych, należy przyjąć obciążenie na trzy koła.

20,66 zł

22,50 zł

26,10 zł

38,25 zł

49,50 zł

60,30 zł
36,16 zł
Koło tworzywowe fi 200 z poliamidu, o nośności...
99,00 zł
Zestaw obrotowy z hamulcem z kołem poliamidowym...
29,91 zł
Obrotowe koło metalowo-gumowe fi 80 mm z...
18,90 zł
Koło poliamidowo - gumowe o średnicy 100 mm w...
29,21 zł
Koło metalowo-gumowe fi 80 mm z hamulcem i...
22,50 zł
Koło metalowo-gumowe fi 100 mm z widelcem...
17,55 zł
Zestaw kołowy obrotowy z kołem poliamidowo -...
25,83 zł
Zestaw kołowy obrotowy mocowany na płytkę z...
24,99 zł
Koło metalowo-gumowe fi 100 mm w obrotowym...
22,50 zł