Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Ostatnio przeglądane
Koło metalowo-gumowe fi 160 mm w...
ZM160WT
Nowy produkt
Koło metalowo-gumowe fi 160 mm w obrotowym widelcu – solidne i zwrotne koło transportowe z udźwigiem do 160 kg. Idealne do wózków i sprzętu technicznego.
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
Kupując teraz ten produkt otrzymasz 30 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 30 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,60 zł.
| Zastosowanie | Wózki transportowe i magazynowe |
| Rodzaj koła | Koło metalowo - gumowe |
| Średnica koła | 160 mm |
| Szerokość bieżnika | 50 mm |
| Całkowita wysokość | 195 mm |
| Wielkość płytki mocującej | 135 mm x 110 mm |
| Rozstaw otworów mocujących | 105 mm x 80 mm |
| Obciążenie zestawu | 160 kg |
| Typ łożyska | Wałeczkowe |
Wytrzymałe koło o średnicy 160 mm z obrotowym widelcem to idealny wybór do zastosowań wymagających płynnego manewrowania i odporności na intensywną eksploatację. Metalowy rdzeń zapewnia sztywność konstrukcji, a gumowa bieżnia gwarantuje cichą i bezpieczną pracę, również na delikatniejszych powierzchniach. Obrotowy widelec pozwala na pełną rotację i łatwe skręcanie nawet przy dużym obciążeniu.
Parametry produktu:
Średnica koła: 160 mm
Szerokość bieżnika: 50 mm
Materiał bieżni: guma
Rdzeń koła: metalowy
Typ łożyska: wałeczkowe
Typ mocowania: widelec obrotowy z płytką montażową
Całkowita wysokość: 195 mm
Płytka mocująca: 135 × 110 mm
Rozstaw otworów montażowych: 105 × 80 mm
Maksymalne obciążenie: 160 kg
Zastosowanie:
Wózki przemysłowe i magazynowe
Sprzęt techniczny wymagający mobilności
Platformy robocze i narzędziowe
Zastosowania warsztatowe i produkcyjne
Współczynnik bezpieczeństwa 1:3
Przy obliczaniu maksymalnego obciążenia dla wózków czterokołowych, należy przyjąć obciążenie na trzy koła.

16,73 zł

18,90 zł

22,50 zł

24,30 zł

42,21 zł

45,00 zł
Koło metalowo-gumowe fi 100 mm z hamulcem i...
24,30 zł
Koło stałe metalowo-gumowe fi 160 mm – mocne,...
27,18 zł
Koło z pełną oponką gumową i felgą aluminiową z...
59,04 zł
Wytrzymałe koło metalowo-gumowe 200 mm obrotowe...
60,30 zł
Koło metalowo-gumowe fi 160 mm w widelcu...
38,25 zł
Obrotowe koło metalowo-gumowe fi 80 mm z...
18,90 zł
Koło o średnicy 160 mm z pełną oponką gumową i...
19,88 zł
Koło metalowo-gumowe fi 125 mm z widelcem...
24,30 zł
Koło metalowo-gumowe fi 100 mm w obrotowym...
22,50 zł
Koło obrotowe metalowo-gumowe fi 200 mm –...
45,00 zł