Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Ostatnio przeglądane
Koło stałe metalowo-gumowe fi 200 mm...
Zestaw obrotowy mocowany na jedną...
SM200WT
Nowy produkt
Koło stałe metalowo-gumowe fi 200 mm – ciche i wytrzymałe koło z łożyskiem wałeczkowym, o nośności do 230 kg. Idealne do zastosowań przemysłowych.
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
Kupując teraz ten produkt otrzymasz 38 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 38 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,76 zł.
| Zastosowanie | Wózki transportowe i magazynowe |
| Rodzaj koła | Koło metalowo - gumowe |
| Średnica koła | 200 mm |
| Szerokość bieżnika | 50 mm |
| Całkowita wysokość | 235 mm |
| Wielkość płytki mocującej | 135 mm x 110 mm |
| Rozstaw otworów mocujących | 105 mm x 80 mm |
| Obciążenie zestawu | 230 kg |
| Waga | 3.60 kg |
| Typ łożyska | Wałeczkowe |
Wytrzymałe, przemysłowe koło o średnicy 200 mm w solidnym widelcu stałym. Metalowy rdzeń oraz elastyczny bieżnik z gumy zapewniają wysoką trwałość i cichą pracę. Idealne do pracy pod dużym obciążeniem w wózkach transportowych i urządzeniach przemysłowych.
Parametry produktu:
Średnica koła: 200 mm
Szerokość bieżnika: 50 mm
Typ łożyska: wałeczkowe
Typ mocowania: widelec stały na cztery śruby
Płytka mocująca: 135 × 110 mm
Rozstaw otworów montażowych: 105 × 80 mm
Całkowita wysokość: 235 mm
Maksymalne obciążenie: 230 kg
Materiał: stal + guma (bieżnik), rdzeń metalowy
Zastosowanie:
Wózki magazynowe i transportowe
Urządzenia techniczne w halach przemysłowych
Wózki serwisowe i konstrukcje o dużym obciążeniu
Systemy mobilne w zakładach produkcyjnych
Współczynnik bezpieczeństwa 1:3
Przy obliczaniu maksymalnego obciążenia dla wózków czterokołowych, należy przyjąć obciążenie na trzy koła.

12,79 zł

17,10 zł

17,55 zł

19,80 zł

27,18 zł
Wytrzymałe koło metalowo-gumowe 200 mm obrotowe...
60,30 zł
Koło obrotowe z hamulcem 200 mm –...
49,50 zł
Koło metalowo-gumowe fi 200 mm z obrotowym...
42,21 zł