Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Ostatnio przeglądane
Zestaw obrotowy z hamulcem mocowany...
Koło obrotowe fi 100 mm mocowane na...
PH50
Nowy produkt
Zestaw obrotowy z hamulcem mocowany na płytkę z kołem poliamidowo-gumowym fi 50 mm.
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
Kupując teraz ten produkt otrzymasz 11 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 11 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,22 zł.
| Średnica koła | 50 mm |
| Całkowita wysokość | 70 mm |
| Wielkość płytki mocującej | 60 mm x 60 mm |
| Rozstaw otworów mocujących | 48/38 mm x 48/38 mm |
| Wielkość otworów mocujących | 6.3 mm |
| Obciążenie zestawu | 40 kg |
| Wysięg | 24 mm |
| Promień skrętu | 75 mm |
Zestaw kołowy obrotowy z hamulcem mocowany na płytkę z kołem poliamidowo- gumowym fi 50 mm.
Parametry produktu:
Zastosowanie produktu:
Rolka stalowo - poliuretanowa o średnicy 80 mm,...
53,11 zł
Zestaw obrotowy z hamulcem z kołem o średnicy...
20,66 zł
Koło poliamidowo - gumowe o średnicy 160 mm w...
54,11 zł
Zestaw kołowy w obudowie nierdzewnej obrotowej...
66,65 zł
Zestaw kołowy obrotowy mocowany na płytkę z...
24,35 zł
Zestaw obrotowy mocowany na płytkę z kołem...
18,84 zł
Zestaw obrotowy z hamulcem mocowany na płytkę z...
21,20 zł
Zestaw kołowy obrotowy z kołem poliamidowo -...
47,48 zł
Zestaw obrotowy mocowany na płytkę z kołem...
61,57 zł
Zestaw obrotowy z kołem aluminiowo -...
61,62 zł