Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Ostatnio przeglądane
Zestaw obrotowy mocowany na płytkę z...
ZP75
Nowy produkt
Zestaw obrotowy mocowany na płytkę z kołem poliamidowo - gumowym fi 75 mm.
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
Kupując teraz ten produkt otrzymasz 15 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 15 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,30 zł.
| Średnica koła | 75 mm |
| Całkowita wysokość | 100 mm |
| Wielkość płytki mocującej | 60 mm x 60 mm |
| Rozstaw otworów mocujących | 48/38 mm x 48/38 mm |
| Wielkość otworów mocujących | 6.3 mm |
| Obciążenie zestawu | 60 kg |
| Wysięg | 28 mm |
| Promień skrętu | 85 mm |
Zestaw kołowy obrotowy mocowany na płytkę z kołem poliamidowo - gumowym fi 75 mm.
Parametry zestawu:
Zastosowanie:

9,84 zł

18,84 zł

24,35 zł -10% 27,06 zł

55,90 zł

48,90 zł
Zestaw kołowy obrotowy mocowany na płytkę z...
16,73 zł
Zestaw obrotowy mocowany na płytkę z kołem o...
53,47 zł
Zestaw obrotowy z trzpieniem gwintowanym M10,...
10,82 zł
Zestaw obrotowy mocowany na jedną śrubę z kołem...
11,39 zł
Zestaw obrotowy z hamulcem mocowany na płytkę z...
17,96 zł
Koło fi 80 mm z pełną oponką gumową i felgą...
29,43 zł
Koło o średnicy 200 mm z pełną oponką gumową i...
59,04 zł
Rolka poliamidowa o średnicy 80 mm i długości...
23,17 zł
Zestaw kołowy z widelcem stałym i kołem...
12,79 zł
Zestaw obrotowy mocowany na płytkę z kołem...
9,84 zł