Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Ostatnio przeglądane
Koło poliamidowe o średnicy 80 mm w...
Zestaw obrotowy mocowany na jedną...
THN80
Nowy produkt
Koło poliamidowe o średnicy 80 mm w obudowie nierdzewnej obrotowej z hamulcem.
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
Kupując teraz ten produkt otrzymasz 85 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 85 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,70 zł.
| Rodzaj koła | Koło poliamidowe |
| Średnica koła | 80 mm |
| Szerokość bieżnika | 35 mm |
| Szerokość piasty | 38 mm |
| Otwór wewnętrzny | 12 mm |
| Całkowita wysokość | 107 mm |
| Wielkość płytki mocującej | 100 mm x 85 mm |
| Rozstaw otworów mocujących | 80 mm x 60 mm |
| Wielkość otworów mocujących | 9 mm |
| Obciążenie zestawu | 150 kg |
Zestaw kołowy obrotowy z hamulcem nierdzewny fi 80 mm
Koło wykonane z poliamidu, wyposażone w łożysko ślizgowe
Koła poliamidowe stosowane są przy dużych obciążeniach, idealnie nadają się do wyposażenia firm zajmujących się produkcją żywności, posiadają niski współczynnik tarcia.
Parametry:
Parametry kółka :

97,83 zł

137,32 zł

223,66 zł

232,47 zł

107,81 zł

114,18 zł

145,91 zł

241,74 zł

66,65 zł

68,88 zł
Zestaw kołowy w obudowie obrotowej nierdzewnej...
51,66 zł
Koło poliamidowe o średnicy 80 mm w obudowie...
62,32 zł
Koło poliamidowe o średnicy 80 mm w obudowie...
56,58 zł