Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Ostatnio przeglądane
Zestaw obrotowy z hamulcem z kołem...
Koło obrotowe fi 100 mm mocowane na...
THG100/1
Nowy produkt
Zestaw obrotowy z hamulcem z kołem poliamidowo - gumowym szara oponka fi 100 mm, obciążenie 150 kg.
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
Kupując teraz ten produkt otrzymasz 38 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 38 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,76 zł.
| Średnica koła | 100 mm |
| Szerokość bieżnika | 36 mm |
| Szerokość piasty | 40 mm |
| Otwór wewnętrzny | 12 mm |
| Całkowita wysokość | 125 mm |
| Wielkość płytki mocującej | 105 mm x 80 mm |
| Rozstaw otworów mocujących | 80 mm x 60 mm |
| Wielkość otworów mocujących | 9 mm |
| Obciążenie koła | 150 kg |
| Wysięg | 38 mm |
Zestaw obrotowy z hamulcem z kołem z pełną oponką gumową i felgą poliamidową z łożyskiem wałeczkowym.
Średnica koła: 100 mm
Szerokość bieżnika: 36 mm
Szerokość piasty: 40 mm
Otwór wewnętrzny: 12 mm
Obciążenie koła: 150 kg
Całkowita wysokość: 125 mm
Wysięg: 38 mm
Wielkość płytki mocującej: 105 mm x 80 mm
Rozstaw otworów mocujących: 80 mm x 60 mm
Wielkość otworów mocujących: 9 mm
Widelec z blachy ocynkowanej.
Podwójny wieniec kulkowy.
Szara oponka gumowa trwale połączona z felgą poliamidową.
Twardość 68 ShA
Gumowy bieżnik charakteryzuje się wytrzymałością na ścieranie, przecięcia, rozrywanie.
Zestaw posiada małe opory toczenia a szary kolor gwarantuje nam czyste posadzki.

26,28 zł

29,21 zł

32,68 zł

54,11 zł

60,27 zł

41,82 zł

21,20 zł

29,66 zł -10% 32,95 zł

73,96 zł

80,93 zł

90,74 zł

169,90 zł

179,90 zł
Zestaw obrotowy z kołem poliamidowo -gumowym...
35,67 zł
Zestaw kołowy z kołem poliamidowo - gumowym fi...
32,34 zł
Zestaw kołowy w obudowie obrotowej stalowej z...
30,01 zł