Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Ostatnio przeglądane
Zestaw kołowy obrotowy mocowany na...
Koło obrotowe fi 80 mm z hamulcem...
ZM75
Nowy produkt
Zestaw kołowy obrotowy mocowany na płytkę z kołem metalowo - gumowym o średnicy 75 mm.
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
Kupując teraz ten produkt otrzymasz 16 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 16 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,32 zł.
| Zastosowanie | Wózki transportowe i magazynowe |
| Rodzaj koła | Koło metalowo - gumowe |
| Średnica koła | 75 mm |
| Całkowita wysokość | 95 mm |
| Wielkość płytki mocującej | 73 mm x 63 mm |
| Rozstaw otworów mocujących | 60 mm x 50 mm |
| Wielkość otworów mocujących | 8.5 mm x 11.5 mm |
| Obciążenie zestawu | 50 kg |
| Typ łożyska | Wałeczkowe |
Zestaw obrotowy kołowy mocowany na płytkę z kołem metalowo - gumowym o średnicy 75 mm.
Koła z czarną oponą charakteryzują się cichą pracą i brakiem zniszczeń podłoża, po którym się poruszają. Są niezwykle odporne na różnego rodzaju uderzenia. Dodatkowym atutem kółka metalowo - gumowego jest świetnie tłumienie drgań.
Parametry produktu:
Zastosowanie produktu:

18,90 zł

22,50 zł

24,30 zł

30,42 zł

42,21 zł

45,00 zł
Zestaw obrotowy mocowany na płytkę z kołem...
16,73 zł
Rolka stalowo - poliuretanowa o średnicy 80 mm,...
53,11 zł
Zestaw obrotowy mocowany na płytkę z kołem...
73,50 zł
Koło podporowe do wózka elektrycznego firmy...
164,82 zł
Zestaw kołowy z kołem poliamidowym o średnicy...
51,65 zł
Zestaw obrotowy mocowany na płytkę z kołem...
47,39 zł
Koło z pełną oponką gumową i felgą metalową z...
14,88 zł
Zestaw obrotowy mocowany na płytkę z kołem o...
54,75 zł
Rolka poliamidowa o średnicy 80 mm, długość 60 mm
20,39 zł
Koło aluminiowo-poliuretanowe fi 80 mm....
31,99 zł