Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Ostatnio przeglądane
Koło z pełną oponą gumową i felgą...
Koło obrotowe z hamulcem fi 80 mm...
KM75
Nowy produkt
Koło z pełną oponą gumową i felgą metalową z łożyskiem wałeczkowym o średnicy 75 mm. Obciążenie koła 50 kg.
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
Kupując teraz ten produkt otrzymasz 7 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 7 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,14 zł.
| Zastosowanie | Wózki transportowe i magazynowe |
| Rodzaj koła | Koło metalowo - gumowe |
| Średnica koła | 75 mm |
| Szerokość bieżnika | 22 mm |
| Szerokość piasty | 32 mm |
| Otwór wewnętrzny | 12 mm |
| Obciążenie koła | 50 kg |
| Typ łożyska | Wałeczkowe |
Koło przemysłowe z pełną oponką gumową i felgą metalową wyposażone w łożysko wałeczkowe.
Gumowa oponka bardzo skutecznie redukuje hałas oraz zapewnia ochronę podłoża.
Parametry produktu:
Zastosowanie produktu:

10,65 zł

13,16 zł

14,88 zł

19,88 zł

22,31 zł

47,36 zł

30,93 zł
Koło z pełną oponką gumową i felgą metalową z...
14,88 zł
Rolka poliamidowa o średnicy 80 mm i długości...
23,17 zł
Koło aluminiowo-poliuretanowe fi 100 mm....
38,87 zł
Koło o średnicy 80 mm z pełną oponką gumową i...
10,65 zł
Koło o średnicy 180 mm z pełną oponką gumową i...
55,00 zł
Zestaw kołowy obrotowy mocowany na płytkę z...
16,73 zł
Koło transportowe z pełną oponką gumową i felgą...
13,16 zł
Koło wykonane z piasty aluminiowe i bieżni...
35,42 zł
Zestaw obrotowy z kołem żeliwno-poliuretanowym...
202,95 zł
Zestaw obrotowy z hamulcem z kołem o średnicy...
20,66 zł