Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Ostatnio przeglądane
Koło tworzywowe o średnicy 100 mm...
KTŁW100
Nowy produkt
Koło tworzywowe o średnicy 100 mm wykonane z poliamidu z łożyskiem wałeczkowym.
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
Kupując teraz ten produkt otrzymasz 13 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 13 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,26 zł.
| Zastosowanie | Wózki transportowe i magazynowe |
| Rodzaj koła | Koło poliamidowe |
| Średnica koła | 100 mm |
| Szerokość bieżnika | 30 mm |
| Szerokość piasty | 40 mm |
| Otwór wewnętrzny | 12 mm |
| Obciążenie koła | 130 kg |
| Typ łożyska | Wałeczkowe |
Koło tworzywowe o średnicy 100 mm wykonane z poliamidu z łożyskiem wałeczkowym.
Parametry produktu:
Zastosowanie produktu:

9,57 zł

10,46 zł

4,99 zł

7,50 zł

8,79 zł

11,81 zł

15,97 zł

22,14 zł

68,27 zł

20,18 zł

24,78 zł

35,24 zł

33,21 zł

24,60 zł

27,06 zł

4,31 zł

41,00 zł

99,00 zł
Koło tworzywowe wykonane z poliamidu z...
33,21 zł
Koło tworzywowe fi 125 mm wykonane z poliamidu...
15,97 zł
Koło tworzywowe wykonane z poliamidu z...
24,78 zł
Zestaw kołowy z widelcem stałym oraz kołem...
46,83 zł
Zestaw kołowy z widelcem stałym i kołem...
23,99 zł
Koło przemysłowe tworzywowe o średnicy 200 mm,...
33,21 zł
Koło tworzywowe fi 80 wykonane z poliamidu z...
10,46 zł
Zestaw obrotowy mocowany na płytkę z kołem...
26,38 zł
Koło poliamidowe o średnicy 100 mm do wózków...
24,60 zł
Zestaw kołowy w obudowie obrotowej stalowej...
24,72 zł