Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Ostatnio przeglądane
Koło poliamidowe o średnicy 80 mm w...
Koło aluminiowo-poliuretanowe fi 300...
ZTN80
Nowy produkt
Koło poliamidowe o średnicy 80 mm w obudowie nierdzewnej obrotowej.
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
Kupując teraz ten produkt otrzymasz 62 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 62 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,24 zł.
| Średnica koła | 80 mm |
| Szerokość bieżnika | 35 mm |
| Szerokość piasty | 38 mm |
| Otwór wewnętrzny | 12 mm |
| Całkowita wysokość | 107 mm |
| Wielkość płytki mocującej | 100 mm x 85 mm |
| Rozstaw otworów mocujących | 80 mm x 60 mm |
| Wielkość otworów mocujących | 9 mm |
| Obciążenie zestawu | 150 kg |
| Wysięg | 32 mm |
Koło tworzywowe fi 80 mm w widelcu obrotowym wykonanym z nierdzewnej stali
Koło wykonane z poliamidu, wyposażone w łożysko ślizgowe
Koła poliamidowe stosowane są przy dużych obciążeniach, idealnie nadają się do wyposażenia firm zajmujących się produkcją żywności, posiadają niski współczynnik tarcia.
Parametry produktu:
Parametry kółka :

69,13 zł

108,61 zł

185,89 zł

190,53 zł

78,39 zł

94,37 zł

114,00 zł

204,92 zł

51,66 zł

52,89 zł
Koło poliamidowe o średnicy 80 mm w obudowie...
85,37 zł
Koło tworzywowe wykonane z poliamidu z...
24,78 zł
Koło poliamidowe o średnicy 80 mm w obudowie...
56,58 zł
Zestaw kołowy w obudowie obrotowej nierdzewnej...
51,66 zł